Dekoracja światłem to unikatowy wystrój sali weselnej


Wystrój sali weselnej to nie lada wyzwanie. Obecnie ciężko jest zaskoczyć gości, którzy już byli na innych przyjęciach tego typu. Potrawy, mogą być znane, alkohole również, a muzyka jest podobna na większości tego typu przyjęć.

To, co my Państwu oferujemy to unikatowy wystrój sali weselnej, czyli dekoracje światłem. Dzięki dobraniu różnych barw i efektów świateł jesteśmy w stanie uzyskać niepowtarzalny klimat, zadziwić i zaskoczyć gości. Dekoracje światłem to dekoracje weselne, które są nowością na polskim rynku. Do tej pory ozdoby stanowiły kwiaty, balony, bogato zastawione stoły. Obecnie Państwo młodzi, którzy chcą się wyróżnić na tle innych i szukają niepospolitych rozwiązań mogą również skorzystać z takiej oferty.


Dekoracja sali weselnej


Ze zwykłej sali bankietowej jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie inne miejsce, zupełnie nie do poznania przy zwykłym oświetleniu. Nasze dekoracje podkreślają wyjątkowość i uroczystość chwili. Wiemy, jak ważny jest moment zarówno samego ślubu, jak i wesela, dlatego zanim przystąpimy do realizacji zlecenia zawsze analizujemy, jakiego światła, z jakich efektem użyć w danym miejscu. Kładziemy nacisk na identyfikowanie rzeczywistych potrzeb klientów i dopasowanie rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu, jak i zaawansowanej technologii za każdym razem udało nam się sprostać wyzwaniu, co objawiało się zadowoleniem zarówno na twarzach Państwa młodych, jak i gości.

W naszej pracy wykorzystujemy taki sprzęt jak: ruchome głowice, oświetlacze LED, listwy i pary LED Rgba, maszyny do wytwarzania dymu/mgły – zarówno lekkiego, jak i ciężkiego, wytwornicę do baniek, kratownice aluminiowe, a także technikę laserową.

Standardowo zespoły muzyczne i dj’ie weselni posiadają tylko światło mobilne. My oferujemy oświetlenie całej sali przy wykorzystaniu najnowszych technologii w przystępnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami sal, w których już wykorzystano dekoracje światłem w naszej galerii. Unikalne efekty świetlne potrafią odmienić nawet najprostsze wnętrze i uczynić z niego miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Pragniemy również poinformować, że nawet najlepsze fotografie nie oddają często niepowtarzalnego klimatu, określanego przez wielu mianem „jak z bajki”.

Oferta dopasowywana jest indywidulanie, uzależniona jest od ilości użytego sprzętu, wielkości sali oraz miejsca przyjęcia, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Zapraszamy !


 
site by Zespół Taurus